ANTRENÖR EĞİTİM KAMPI TASLAĞI…

ANTRENÖR EĞİTİM KAMPI TASLAĞI…

Değerli antrenör arkadaşlarımız..

Kısa bir zaman önce değerli CEM AKDAĞ hocamızdan geldi böyle bir öneri..Siteye teknik soruların sayılarının çoğalmaya başlamasıyla gelen bir öneriydi..Bunu ilerletip alt yapı çalışmalarını yapmakta bize düştü elbette..Yaz döneminde antrenör arkadaşlarımızın hem tatil yapacağı hemde deneyimli antrenörlerimizin gerek sözel, gerekse görsel olarak bilgilerini aktaracağı bir ”Antrenör Eğitim Kampı”na dönüştürmeye karar verdik.

Kamp ile ilgili önümüzde uzun bir çalışma dönemi olmasına rağmen taslak olarak hazırladığımız ve geliştirilebilecek detaylar şunlardır:

*Başta Cem AKDAĞ hocamız olmak üzere Türkiye’nin önde gelen antrenörleri bilgilerini antrenör arkadaşlarımızla ortalama 4 gün boyunca gerek sözel gerekse uygulamalı olarak paylaşacaktır.

*Konaklama Alanya’da anlaşılmak üzere olan lüks bir otelde 3 gece-4gün olarak planlanmıştır.( Gün sayısı değişebilir)

*Organizasyon tamamen sitemiz tarafından ortak olunan MOMENT TURİZM tarafından sağlanacak ve katılımcıları tüm olanaklardan fazlasıyla faydalanacaktır.

*Çalışmaların bir bölümü otel konferans salonunda diğer bir bölümüde katılımcılara dağıtılacak olan KAMP PROGRAMINDAbelirtileceği gibi spor salonunda uygulamalı olarak sürdürülecektir.

*Eğitim dışında sosyal aktiviteler,plaj futbolu ve voleybolu,basketbol turnuvaları,tekne turları,toplu gezi ve eğlence,yemek,deniz ve havuz saati gibi konularda ücrete dahil olacaktır.

*4 gün sürecek eğitimin konaklama,yemek vb. masrafları ortalama olarak total 300 TL civarında olacaktır.

*Katılımcılar dilerlerse geliş ve dönüş rezervasyonlarınıda MOMENT TURİZM tarafından ekonomik olarak sağlayabileceklerdir.(Otobüs,Tren,Uçak)

*Katılımcılara t-shırt,şapka vb kamp ürünlerinden verilecektir.

*Çalışmaların öğlen saatine kadar sözel,öğle arasından sonrada görsel olarak devam etmesi planlanmaktadır.

*Kamp gerek ulusal gerekse uluslararası katılımcılarında katılacağı bir eğitim semineri olacaktır.

*Kamp katılımı ile ilgili gerek www.basketbol4.com ‘ da gerekse daha sonra ismi verilecek basketbol sitelerinde  ”ÖN KAYIT”formları yer alacak ve bu form ile katılımcılar seminere iştirakleri için ”ön rezervasyon” yaptırmış olacaklardır.

*Kamp ile ilgili bilgiler ve gelişmeler,ön kayıt formunda doldurulacak olan e-posta adreslerine veya mobil iletişim yoluyla sms olarak kendilerine iletilecektir.

Siz değerli basketbolsever dostlarımızında görüş,fikir ve önerileri önemlidir.Bu sebeple basketbolbilgi@gmail.com adresine her türlü öneri,destek ve görüşünüzü belirtmenizi önemle rica ediyoruz