Basketbol Turnike Teknikleri ve Turnike Drilleri

Turnike basketbol oyununun temel taşlarından birisidir. Bu yüzden basketbolda turnikeyi çok iyi yapmak gerekir. Basketbol turnike tekniklerini öğrenmenin yolu bol bol turnike çalışmaktır. Sizlerle paylaşacağımız bu turnike drilleri ile turnike atışınızı rahatlıkla geliştirebilirsiniz. Basketbol antrenörlerinin de takımlarında uygulayabileceği çok güzel drillerdir.

Basketbol Turnike Drilleri

Turnike tekniklerini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Kaynağın ingilizce olmasına bakmayın. Kişinin göstermesi ile rahatlıkla anlayacaksınız. Okumaya devam et “Basketbol Turnike Teknikleri ve Turnike Drilleri”

Basketbolcu Geliştirme Çalışmaları – Basketbol Eğitimi

Oyuncu Geliştirme Antrenmanları-Hücum ve Savunma Fundamentali – Hücum ve savunma fundamentali

Basketbol antrenörleri ve basketbol oyuncuları için harika bir kaynak! Basketbol oyuncusu geliştirmek isteyen antrenörlerin bu videolardan öğrenecekleri çok şey var. Aynı zamanda bireysel çalışma yapacak genç basketbolcular burada bireysel olarak yapabilecekleri çalışmaları yapabilirler.

basketbolcu_gelistirme_calismalari_basketbol_egitimi

Genç basketbolcular nasıl geliştireceğiniz hakkında harika çalışmalar ve driller. Her basketbol oyuncusunun kesinlikle uygulaması gereken çalışmalar videolar arasında mevcut. Antrenörlerin not çıkarması gereken bu videoları dikkatlice izleyin. Gelişime oldukça fazla katkı sağlayacak olan bu çalışmalar basketbol oyuncularının geleceklerini değiştirecektir.